ZAPRASSZAMY

PROJEKTUJEMY DLA CIEBIE

Home staging

O tym, że pomieszczenie wzbudza pozytywne emocje, bardzo często decydują szczegóły. Home Staging to doskonała opcja przede wszystkim dla inwestorów nieruchomości. Dzięki niej niemal o połowę wzrastają szanse na jej sprzedaż przy minimalnym nakładzie finansowym. Usługa ta polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do zakupu. Zabieg pomaga maksymalnie zwiększyć atrakcyjność wizualną przestrzeni wykorzystując do tego istniejące elementy wyposażenia i nie tylko. Z usługi zazwyczaj korzystają agencje nieruchomości, ale coraz częściej decydują się na nią również klienci indywidualni.

Zdjęcie usługi

Home Staging – maksymalna cena i szybka transakcja

Sprzedaż nieruchomości nie należy do łatwych zadań. Gdy mieszkanie lub dom odwiedziło już wielu potencjalnych kupców, ale żaden nie zdecydował się na finalizację transakcji, to znak, że źródłem problemu jest wrażenie, jakie wywarła na nich przygotowana na sprzedaż przestrzeń. Wiele nieruchomości nie wymaga jednak generalnego remontu czy dużych inwestycji. Architekt, zajmujący się home stagingiem, potrafi ocenić, co można ulepszyć w danym wnętrzu, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Być może ustawienie mebli lub po prostu ich nadmiar działają zniechęcająco. Świeże spojrzenie fachowca i nawet kilka drobnych zmian mogą przyczynić się do osiągnięcia korzystniejszej ceny i szybszego dokonania transakcji.

Home Staging – co zazwyczaj odstrasza kupców?

Do siły pierwszego wrażenia nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Nieruchomość, które już na wstępie wzbudza negatywne odczucia, z pewnością nawet nie będzie brana pod uwagę w kwestii zakupu. Pomieszczenia muszą być oczywiście czyste i uporządkowane. Na tym etapie zalecane jest przede wszystkim usunięcie starych i zniszczonych mebli oraz dodatków. Mniej przedmiotów optycznie powiększa przestrzeń. Bardzo ważny jest również przyjemny zapach i zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Zajmując się Home Stagingiem wykorzystujemy przede wszystkim dodatki oraz meble dostępne w danym pomieszczeniu. Dbamy o odpowiednie dopasowanie kolorystyczne i najkorzystniejsze ustawienie sprzętów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ PRACOWNIĄ

Kontakt

ul. M.C.Skłodowskiej 48
85-088 Bydgoszcz

Dominika Malczyk

  • Telefon: 503 816 898
  • E-mail: dominika@tuto-tulla.com

Biuro

tel. 537 318 664

FORMULARZ KONTAKTOWY