ZAPRASSZAMY

O nas

Projektowanie wnętrz to nie tylko zawód – to pasja, która nieustannie pcha nas do tworzenia wyjątkowego, unikalnego designu dla każdego klienta. Wiemy, że przestrzeń nie może być jedynie ładna. Powinna także oddawać charakter, być przyjazna i zapewniać komfort. 

Stawiamy na dobry design

Pojęcie „dobry design” jest bardzo szerokie, jednak zawiera wszystko to, czym chcemy się kierować podczas kreacji. Zależy nam na tym, by nasze projekty jednocześnie zachwycały, pozwalały odpowiednio wykorzystać przestrzeń, a także ułatwiały codzienne funkcjonowanie. Oczywiście w tym wszystkim nie zapominamy o dobrym smaku i indywidualnych potrzebach klienta. Chętnie korzystamy z nowoczesnych rozwiązań adekwatnych do ich potrzeb. Przestrzeń skoncentrowana na człowieku to nasza główna idea.

Podążamy za duchem współczesności

Idziemy z duchem czasu – zarówno w kwestii projektów, jak i oferowanych przez nas usług. Kompleksowo opiekujemy się klientami na każdym etapie prac. W naszych projektach nie brakuje nowych pomysłowych rozwiązań z zakresu technologii, akustyki, oświetlenia. Rynek wnętrz nieustannie się zmienia a za nim idą nowe potrzeby. Stworzenie projektu potrzebuje poparcia w fotorealistycznych wizualizacjach, doskonale wiemy jak trudno wyobrazić sobie i przekazać wizję, która poprowadzi cały proces wykonawczy do upragnionego efektu. Korzystamy z najnowszych rozwiązań, aby zapewnić naszym klientom ten komfort.


Jesteś najważniejszy

Potrzeby klientów są dla nas najważniejsze. To dla Ciebie tworzymy projekt, w którym chcemy abyś odnalazł siebie i otrzymał wspaniały efekt. Przykładamy ogromną wagę do jakości. Z szacunkiem słuchamy i tworzymy indywidualizm. Otaczamy klientów kompleksową opieką dla najlepszych rezultatów. Służymy pomocą i szczerą radą – a wszystko po to abyś mógł cieszyć się efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ PRACOWNIĄ

Kontakt

ul. M.C.Skłodowskiej 48
85-088 Bydgoszcz

Dominika Malczyk

  • Telefon: 503 816 898
  • E-mail: dominika@tuto-tulla.com

Biuro

tel. 537 318 664

FORMULARZ KONTAKTOWY