ZAPRASSZAMY

Jakość I Precyzja

Projektowanie wnętrz

Stworzenie przestrzeni, która spełnią swoją funkcję i równocześnie wpisuje się w najnowsze trendy i gust zleceniodawców, to niemałe wyzwanie. Właśnie dlatego projektowanie wnętrz warto powierzyć doświadczonym architektom. Wiedza teoretyczna w połączeniu z pasją i ciekawymi pomysłami sprawia, że jesteśmy w stanie odmienić charakter dowolnego pomieszczenia. Zajmujemy się aranżacją m.in. mieszkań, domów oraz apartamentów na terenie całego kraju i nie tylko. Za każdym razem naszą wizję konkretnego pomieszczenia dostosowujemy do upodobań klienta. Indywidualne podejście umożliwia nam tworzenie realizacji o niepowtarzalnym charakterze.

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz pozwala nam nie tylko przygotowywać przestrzenie naszych klientów w procesie ich powstawania, ale daje także możliwość prowadzenia kierunku działań w taki sposób, aby realizacja pracy projektowo - wykonawczej przyniosła jak największe zadowolenie i satysfakcję. Oferujemy kompleksowe podejście, które zakłada, że nasza współpraca nie musi kończyć się w momencie dostarczenia gotowego planu. Zajmujemy się również nadzorem nad wykonywanymi pracami, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że realizacja będzie wiernym odzwierciedleniem pomysłu na wnętrze.

Zdjęcie usługi

Zaprojektowany Indywidualizm. 

Etapy :

* Przed przystąpieniem do pracy poznajemy się, dzielimy się wiedzą, pokazujemy możliwości, pomagamy podjąć świadome i przemyślane decyzje.

* W oparciu o Państwa wybór i wspólne uzgodnienia powstaje trójwymiarowy model całej przestrzeni wraz gotowymi wizualizacjami. Wszystkie działania i etapy prac w tym też korekty omawiamy w trakcie spotkań lub drogą mailową.

* Dobór, kompozycja jak i prezentacja materiałów wykończeniowych przebiega równocześnie w drodze tworzenia upragnionej przestrzeni.

* W oparciu o przygotowaną koncepcję powstaje projekt wykonawczy.

* Szczegółowy wykaz elementów wyposażenia oraz zestawienie materiałów otrzymujecie Państwo wraz z gotowym projektem.

* Czas realizacji projektu : 30 max. 60 dni

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ PRACOWNIĄ

Kontakt

ul. M.C.Skłodowskiej 48
85-088 Bydgoszcz

Dominika Malczyk

  • Telefon: 503 816 898
  • E-mail: dominika@tuto-tulla.com

Biuro

tel. 537 318 664

FORMULARZ KONTAKTOWY