ZAPRASSZAMY

Ciesz się projektem w 30 dni

Projekty wnętrz online

Korzystanie z najnowszych technologii daje nieograniczone możliwości w kwestii dopracowywania aranżacji czy sposobów kontaktowania ze zleceniodawcami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów w TuTo & Tulla przygotowujemy projekty wnętrz online w Polsce i za granicą.

Cały proces odbywa się w formie elektronicznej. Wybierając tą opcje, zyskuje się gwarancję, że zlecenie zostanie wykonane szybko i wygodnie, niezależnie od lokalizacji i bez potrzeby osobistych spotkań.

Aby przygotowane rozwiązanie przypadło do gustu i spełniało oczekiwania zleceniodawców, duży nacisk kładziemy na poznanie preferencji klientów. Projektowanie wnętrz online, mimo że nie zakłada bezpośredniego kontaktu, umożliwia ustalenie szczegółów mailowo lub telefonicznie. Bardzo ważne jest również umożliwienie nam zapoznania się z technicznymi aspektami danego pomieszczenia. Przed rozpoczęciem prac nad projektem musimy znać, m.in. jego wymiary, rozplanowanie okien i drzwi, w niektórych przypadkach także umiejscowienie sieci elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej.

Zdjęcie usługi

Proste i przyjemne zmiany. 

Metamorfoza kuchni, sypialni a może pokoju dla dziecka? Za pomocą usługi projektowania wnętrz online możemy stworzyć design dowolnego pomieszczenia z dbałością o należyte szczegóły. Mimo współpracy w trybie zdalnym niezmiennie stawiamy na ścisłą współpracę z klientem i wyjście naprzeciw jego potrzebom. Słuchamy jego wskazówek i oczekiwań. Wspólnie pracujemy na to, żeby stworzyć wyjątkowe, piękne i funkcjonalne wnętrze. Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia jest gwarancją stworzenia wnętrza o niepowtarzalnym charakterze.

Dla nas odległość nie jest przeszkodą. Wystarczy, że otrzymamy odpowiednie informacje o danej przestrzeni, by móc zaproponować indywidualnie dostosowany projekt i rozwiązania. Z naszymi klientami online kontaktujemy się w sposób, który im najbardziej odpowiada. Na różnych etapach prac służymy wsparciem merytorycznym. Dzięki doświadczeniu i wiedzy teoretycznej, wiemy na jakie rozwiązania warto się zdecydować, chcąc stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń. Każda współpraca – także ta online – jest dla nas tak samo ważna. Dlaczego więc nie korzystać z nowoczesnych możliwości?

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ PRACOWNIĄ

Kontakt

ul. M.C.Skłodowskiej 48
85-088 Bydgoszcz

Dominika Malczyk

  • Telefon: 503 816 898
  • E-mail: dominika@tuto-tulla.com

Biuro

tel. 537 318 664

FORMULARZ KONTAKTOWY